3.kolo NP žactva a dorostu 2015 Hodonín

V sobotu 10.října 2015 se konalo v našem domácím prostředí 3.kolo Národního poháru žáků a dorostenců, jehož pořadatelem byl náš oddíl ve spolupráci s Českým svazem karate (ČSKe).

Na tomto turnaji bylo registrováno 251 závodníků ze 43 klubů z celé České republiky, kteří se utkali v moderní sportovní hale TEZA Hodonín. V celkovém hodnocení náš oddíl skončil na 8. místě.

Nominačních bojů v kata a kumite o postup na prosincové Mistrovství ČR v Ostravě se za náš klub zúčastnili Bruno Čáslava, Filip Hanáček, Nicole Michalicová, Michaela Schmiedová, Tereza Vašíčková, Nikola Štěrbáková a Oldřich Vašíček.

Karatisté měli k dispozici 6 tatami, které svými 600 m2 zaplnily celou plochu sportovní haly. Průběh soutěže byl plynulý a dobře organizovaný, díky čemuž poslední souboje v kumite končily kolem 16.hodiny a účastníci odjížděli do svých domovů vzdálených mnohdy stovky kilometrů ještě za světla, což se u mnoha jiných turnajů často nestává.

Na bodovaných místech skončilo 5 našich bojovníků:

1. místo Nicole Michalicová - kata mladší žákyně (10 - 11 let)
1. místo Nikola Štěrbáková - kata starší žákyně (12 - 13 let)
2. místo Michaela Schmiedová - kata dorostenky (14 - 15 let)
5. místo Bruno Čáslava - kata mladší žáci (10 - 11 let)
5. místo Filip Hanáček - kumite mladší žáci (7 - 9 let) -32kg

Moderování celého turnaje se ujal pan Ištvánek senior, který to vtipně pojal v moravském duchu a nezapomněl dělat reklamu našemu vinařskému kraji.
Nejvíce práce a starostí měli ovšem dva organizátoři tohoto národního poháru, pánové Robert Čáslava a Luděk Michalica, bez jejichž úsilí by soutěž v domácím prostředí nebyla. Patří jim za to velké díky.
Pokud by se udělovala medaile za kuchařské umění, tak zlatá by zcela zaslouženě patřila paní Letochové, která připravila výborné pokrmy pro rozhodčí a starala se o ně v zázemí haly.
Turnaji předcházela noční příprava, kdy z důvodu vytíženosti haly nám byla uvolněna předchozí večer až po 21.hodině a teprve poté jsme se mohli dát do sestavování všech tatami, uspořádat stoly a židle, nachystat časomíry, natáhat kabely a vše další, co je potřebné k bezchybné realizaci soutěže.

Velká pomoc přišla také formou sponzorských darů, za což velmi děkujeme městu Hodonín, firmám Net-Connect s.r.o. Hodonín, WIKY spol. s r.o. Kyjov, Stanislav Bažant Hodonín a restauraci La Rivolta Hodonín.

P.S.

Foto 3.kolo NP žáků a dorostu ČSKe Hodonín 2015
Výsledky 3.kolo NP žactva a dorostu Hodonín 10.10.2015


Více fotografií (20)
Foto 3.kolo NP žáků a dorostu ČSKe Hodonín 2015

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 2610x, dnes 1x
CalmCube2 CMS
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2015 - 2022 Shin-Mu Hodonín