Soustředění v Luhačovicích 2015

Od 1. do 6. července jsme se zúčastnili každoročního soustředění několika karatistických oddílů v Luhačovicích, které pravidelně pořádá Tarokan Brno.

Letos bylo soustředění o 1 den delší, protože v pondělí byl svátek a byla by škoda toho nevyužít. Stává se již pravidlem, že během tohoto soustředění bývají tropické teploty a letos tomu nebylo jinak. Klade to vysoké nároky na všechny účastníky, kteří musí zvládnout ranní rozcvičku a čtyři tréninky denně, o které se postarali trenéři Jiří Boček, Michal Hrubý, David Dvořák, Martin Čulen, Pavel Letocha a Jaromír Musil.

Ranní rozvička začínala venku od 7.15, od osmi hodin byla snídaně formou švédského stolu. V 10 hodin začínaly dopolední tréninky, obědvalo se ve 12.30. Odpolední tréninky probíhaly od 15.00 do 16.30, po jejichž skončení měl každý půl hodiny na převlečení a krátký odpočinek před atletickým tréninkem od 17 hodin. Večeře byla od 18 hodin. Poslední večerní tréninky byly od půl osmé.

V pátek a v neděli se místo odpoledních tréninků šlo na koupaliště, kde si všichni unavení karatisti relaxovali svá těla.

Kromě zdokonalování svých karatistických dovedností, fyzických a psychických sil zažili jako vždy účastníci soustředění spoustu zábavy. Letos pobavili ostatní tři členové kata týmu Olšák, Zaťko a Tamborlani, kteří prohráli sázku a nechali si ostříhat vlasy do hola. Tohoto úkolu se ujal po návratu z diskotéky zkušený holič Lubomír Vaverka.

V pondělí po obědě soustředění skončilo a všichni se rozjeli do svých domovů.

P.S.

Foto soustředění Luhačovice 2015


Více fotografií (18)
Foto soustředění Luhačovice 2015
sportovní hala02030405

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 1307x, dnes 1x
CalmCube2 CMS
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2015 - 2019 Shin-Mu Hodonín